Також через атаки на енергетичні об’єкти Сумської області на Харківщині вимикали світло у споживачів.

У Харківській області під час обстрілів вимикалось обладнання однієї з високовольтних підстанцій. Його вже включено в роботу. Про це 22 травня повідомили у Міністерстві енергетики.

Також внаслідок обстрілів вимикалися дві повітряні лінії обленерго. Внаслідок цього знеструмлювалися споживачі. Їм вже повернули світло до осель.

Вночі 22 травня російські дрони атакували енергетичні об’єкти у Сумській області. Через це електропостачання вимикалося й на Харківщині. Наразі всіх абонентів заживлено. На місці тривають відновлювальні роботи.

Світло на Харківщині

ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками, унаслідок чого були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкоджено ТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.

У звʼязку зі складною ситуацією в обʼєднаній енергетичній системі України з 17 по 20 травня у Харкові та області застосовуватимуть оновлений графік відключень світла. 

Читайте також