Українські військові за добу відбили близько 10 атак росіян.

Війська РФ на Куп’янському напрямку протягом минулої доби вели безуспішні штурмові дії в районах Синьківки, Петропавлівки та Іванівки Харківської області. Про це у ранковому зведенні повідомляє Генштаб.

На Слобожанському напрямку армія РФ зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність, щоб не допустити перекидання українських військ на загрозливі напрямки, та нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в Бєлгородській області.

Російські військові наступають на Куп’янському напрямку / Мапа: deepstatemap.live

Також росіяни 5 листопада з авіації обстріляли Синьківку та Іванівку.

Нагадаємо, 1 листопада російські війська продовжили наступ на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна і досягли підтверджених просувань, повідомляють в американському Інституті вивчення війни (ISW). Геолокаційні відео, опубліковані 31 жовтня, показують їхні просування на схід від Петропавлівки та Куп’янська.

4 листопада Інститут вивчення війни повідомив, що російські війська продовжили наступ на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але не досягли жодних підтверджених успіхів за цей час.

Читайте ще

У Харкові російські безпілотники вдарили по цивільних об’єктах — фоторепортаж. У ніч на 3 листопада близько 00:00 та 01:00 Росія здійснила масовану атаку по Харкову. Щонайменше 10 безпілотників вдарили по цивільній інфраструктурі міста.