На Куп’янському напрямку армія РФ наступальних чи штурмових дій не вела, про це повідомляють у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 11 березня.

На Слобожанському напрямку російські військові присутні у прикордонних до Харківщини районах, продовжують обстріли населених пунктів з меж РФ, а також мінують територію поруч з українським державним кордоном. На цій ділянці фронту артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 30 населених пунктів, серед них Уди, Стрілеча та Стариця Харківської області.

Авіаційних ударів зазнали населені пункти Петропавлівка Харківської області та Кривошиївка Луганської області. Під артилерійським та мінометним вогнем опинилися більш як 15 населених пунктів, серед яких: Синьківка, Петропавлівка та Берестове Харківської області.

Загалом на всіх фронтах протягом доби відбулось 54 бойові зіткнення. Загалом російська армія завдала 6 ракетних ударів, 87 авіаударів та здійснила 32 обстріли з РСЗВ по позиціях українських військ та населених пунктах.

З Великобурлуцької та Вільхуватської громад Куп’янського району необхідно вивезти 161 дитину, сказав начальник ХОВА Олег Синєгубов. За його словами, сім’ї, що залишилися, необхідно вмовляти.

«Ми маємо вивести 161 дитину з цих населених пунктів. Це невелика кількість дітей з одного боку, але залишилися ті, яких досить важко умовити виїжджати. На жаль, ми вимушені пояснювати людям, що життя їхніх дітей, близьких та їх самих має бути на першому місці», — повідомив посадовець.

Також ухвалено рішення про обов’язкову евакуацію з 57 населених пунктів цих же громад, а також Кіндрашівської та Курилівської громад, де за даними облдержадміністрації проживає близько тисячі дітей.

Читайте також

Росіяни скоїли замах на вбивство начальника Харківського військового гарнізону. На начальника Харківського військового гарнізону Сергія «Марселя» Мельника було скоєно атаку з боку російських військових.

«Куп’янський рай…»‎: як відбувається евакуація зі сходу Харківської області. З Харкова до Куп’янська близько двох годин їзди автомобілем в одну сторону. Цей маршрут ледь не щоденно долають волонтери громадської організації «Троянда на руці»‎, щоб евакуювати мешканців з Куп’янського району, де російські війська щоденно завдають артилерійських та авіаударів. Команда Ґвара Медіа відвідала Куп’янську громаду і розповідає, як й куди вивозять людей та що на них чекає після евакуації.