Армія РФ посилила інтенсивність наступальних дій на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна з намаганням прорвати українську оборону. Військові РФ штурмували позиції ЗСУ 25 разів, повідомив речник Східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі національного телемарафону.

«Використовує для цього різні сили та засоби, які є в наявності противника. Це і танки, ствольна та реактивна артилерія, армійська та тактична авіація, міномети та інші види озброєнь», — повідомив Євлаш.

Протягом 13 жовтня російські військові 611 разів обстріляли українські позиції з артилерії та мінометів. Авіацію застосовували 13 разів.

Всі сили армія РФ зосередила в районі Синьківки, Іванівки, Діброви та Першотравневого.

За добу українські військові ліквідували понад 200 російських солдатів, зазначає Євлаш. Крім того, знищено 15 зразків озброєння та техніки ворога. Серед них два танки Т-72, п’ять бойових броньованих машин, дві гармати Д-20, самохідна установка «Нона-С», міномет.

Євлаш зазначив, що українські військові б’ють по складах з боєприпасами та збивають російські безпілотники.

Читайте також

13 жовтня російські війська продовжували наступальні дії на Куп’янському напрямку, повідомлялося про наступ. Втім, в ISW не бачать підтверджених просувань армії РФ у напрямку Куп’янська.