13 жовтня російські війська продовжували наступальні дії на Куп’янському напрямку, повідомлялося про наступ. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчання війни (ISW).

Російські добровольчі батальйони «Шторм Осетія» і «Аланія» стверджували про значний прогрес на цьому напрямку, хоча конкретних доказів на підтримку цього твердження не надали. У росЗМІ також повідомляли про просування в напрямку Крохмального, розташованого за 24 кілометри на південний схід від Куп’янська, але не уточнили масштаби успіхів.

Мапа бойових дій на Харківщині, Луганщині та Донеччині / Мапа: ISW

Крім того, російський мілблогер згадав про захоплення українських позицій біля Синьківки та Петропавлівки, але застеріг від передчасних спекуляцій щодо просування Росії в цьому районі, пишуть аналітики ISW.

Український Генштаб, однак, повідомив про відбиття російських атак поблизу Синьківки, Іванівки та Кислівки, які розташовані на південний схід від Куп’янська. Водночас у Міноборони Росії заявили, що російські сили успішно відбили українські атаки поблизу Іванівки та Синьківки.

«[Російський — ред.] мілблогер додав, що російські сили атакували поблизу Торського (14 км на захід від Кремінної), намагаючись перекрити український шлях постачання через річку Оскіл», — йдеться в повідомленні.

Читайте також

  • Армія РФ з авіації обстріляла Синьківку, Іванівку, Кислівку та Піщане Куп’янського району на Харківщині. Українські військові відбили понад 20 атак армії РФ в околицях Синьківки, Іванівки, Кислівки.