Сили оборони на Куп’янському напрямку Харківської області продовжують відбивати численні атаки армії РФ. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ.

На Слобожанському напрямку армія РФ зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність та продовжує нарощувати щільність мінувань вздовж державного кордону. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали такі населені пункти, як Тернова, Гатище та Плетенівка Харківської області.

Російська армія завдала авіаційних ударів, а під обстрілами з артилерії та мінометів перебувало понад 15 населених пунктів регіону, зокрема, Красне Перше, Фиголівка, Новомлинськ, Западне, Куп’янськ, Берестове Харківської області.

На Лиманському напрямку Сили оборони відбили атаки ворога в районі Макіївки Луганської області на межі з Харківщиною.

Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.

Протягом минулої доби відбулося 68 бойових зіткнень.

Читайте ще

Російські військові обмежено просунулися під Куп’янськом — ISW. 12 жовтня армія РФ провела наступальні операції на Куп’янському напрямку, що були частково успішними. 

«Нас знову чекає битва за електроенергію», — зазначив очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов. Він додав, що сил і засобів в окупантів достатньо, оскільки останнім часом вони завдали ракетні удари обмежено.

Росія накопичує ракети для атаки критичної інфраструктури України взимку — британська розвідка. Російська авіація не обстрілювала Україну протягом 21 дня, що може свідчити про те, що Росія готується до атак на критичну інфраструктуру взимку.