«Нас знову чекає битва за електроенергію», — зазначив очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов у інтерв’ю виданню «Українська правда». Він додав, що сил і засобів в окупантів достатньо, оскільки останнім часом вони завдали ракетні удари обмежено.

«Певний запас ворог відновив. Цей запас не дуже значний, але достатній для того, щоб створити цілком реальні проблеми не тільки нашій енергетиці, але й нафтогазовій сфері, промисловим підприємствам, військовим об’єктам», — сказав Буданов.

Він також зазначив, що Україні в першу чергу потрібні засоби для протиповітряної оборони для захисту важливої інфраструктури.

Раніше глава Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов підтвердив, що 11 жовтня російський безпілотник влучив у об’єкт критичної інфраструктури: «Фактично констатуємо, що ми входимо у важкий зимово-останній період, де ворог як і минулого року буде намагатися пошкодити енергетику, інші об’єкти, аби чинити терор місцевого населення».

Читайте також

11 жовтня близько 23:30, російські військові запустили на місто безпілотники, попередньо «Шахеди». Вибухи пролунали в Індустріальному районі Харкова. Крім того, близько 22:45 безпілотники ударили по селах Буди, Бабаї та Подвірки під Харковом. Постраждалих немає. Пошкоджено підприємства.