За минулу добу на цій ділянці фронту армія РФ завдала 613 обстрілів,  9 авіаударів. Також відбулося 17 бойових зіткнень та ліквідовано 194 російських військових.

Армія РФ продовжує спроби наступу на Лимано-Куп’янському напрямку. На сьогодні тут угрупування російських військ становить близько 100 тисяч осіб. Про це в ефірі телемарафону повідомив начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ Володимир Фітьо.

«Одним із найгарячіших напрямків у районі нашої відповідальності є Лимано-Куп’янський. Там ворог не полишає спроб повторно захопити Куп’янськ — важливий вузловий центр для постачання своїх підрозділів. Але до цих активних бойових дій, які почались у жовтні, ми готувались, зводили відповідні оборонні споруди», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, 25 жовтня в ефірі телемарафону начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що для 10 населених пунктів Куп’янської, Кіндрашівської та Курилівської громад готують рішення щодо примусової евакуації сімей із дітьми. Наразі там перебуває 275 дітей. Це пов’язано з посиленням обстрілів на прифронтових територіях.

Читайте також

  • У Куп’янському районі продовжують евакуацію населення. Наразі вивезено 1186 людей, серед яких 238 дітей.
  • Армія РФ намагається прорвати українську оборону та оточити Куп’янськ – командування.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!