Національна рада з питань телебачення та радіомовлення видала тимчасові дозволи на мовлення станції “Накипіло” у Балаклії (90.5 FM), Близнюках (107.5 FM), Вовчанську (100.2 FM) та Харкові.

Зокрема, в обласному центрі радіо тепер можна почути на частоті 92.2 FM. Раніше радіостанція мовила лише онлайн.

Це станція для харків’ян і всіх, хто хоче дізнатися про Харків більше. В ефірі станції звучать регіональні новини, репортажі з деокупованих територій, інтерв’ю з військовими, волонтерами, громадськими діячами та митцями, які допомагають наблизити перемогу. Також практичні поради психотерапевта, бесіди про гумор та музику під час війни, читання української літератури та роздуми про минуле, сучасне та майбутнє Харкова. Плейлист станції складається на 100% з вітчизняної інді-музики.

Радіо «Накипіло» розпочало своє мовлення онлайн у листопаді 2021 року, але через початок повномасштабного вторгнення ефір призупинили. Перезапуск радіостанції відбувся 3 жовтня 2022 року. Станція є частиною медіагрупи «Накипіло», дотримується її редакційної політики та спільних цінностей.

  • Раніше «Українське радіо» відновило мовлення у деокупованій Балаклії та інших містах регіону.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!