Верховна Рада під час засідання 7 лютого підтримала відставку Міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної. «За» проголосували 302 народних депутати, повідомили нардепи Ярослав Железняк та Олексій Гончаренко.

Железняк зазначив, що у профільному Комітеті з питань соціальної політики зауважували про незадовільну роботу міністерства. Водночас сама Лапутіна на звіт не прийшла.

Результати голосування / Фото: телеграм-канал Ярослава Железняка

Юлія Лапутіна

Лапутіна перебувала на посаді з 18 грудня 2020 року. До роботи у Міністерстві у справах ветеранів Юлія Лапутіна працювала в СБУ:

  • З 2010 по 2012 рік була заступницею голови Центру спецоперацій «А». 14 квітня 2014 брала участь у висадці на Краматорському аеродромі.
  • З вересня по грудень 2014 року була командиром оперативної групи СБУ в Антитерористичній операції, де виконувала завдання з затримання учасників проросійських терористичних організацій.
  • З 2014 по 2020 рік Лапутіна працювала заступником начальника Департаменту контрозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.
  • 25 березня 2020 року отримала звання генерал-майора, стала другою жінкою-генералом в історії незалежної України.

У громадській раді Мінветеранів вимагали відставки Юлії Лапутіної. Зокрема, через питання зі створенням національного військового меморіального кладовища та проєкту «Помічник ветерана».

Читайте також

  • Ракетний обстріл Харкова: правоохоронці показали наслідки — фото