Особливо жорстоко, за словами президента України Володимира Зеленського, Росія бʼє по прифронтових територіях та прикордонних громадах. 

За березень 2024 року армія РФ застосувала проти України понад 400 ракет різних типів, понад 600 «шахедів» і понад 3 тисячі керованих авіабомб. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

За його словами, особливо жорстоко Росія бʼє по прифронтових територіях та прикордонних громадах. Також президент згадав Харків, який постійно потерпає від ракетних атак, а відтепер росіяни обстрілюють місто ще й авіабомбами.

«Наш Харків, більш ніж мільйонне місто, зазнає ударів ракет і дронів з першого дня цієї війни. Тепер російські терористи застосовують ще й авіабомби проти Харкова. Це щоденні знущання і біль, щоденні втрати у місті. Зруйнована критична інфраструктура, щодня руйнування звичайних житлових будинків», – написав він.

Президент закликав міжнародних партнерів передати Україні надійні системи ППО.

З початку року лише 3% російських ракет, випущених по Україні, вражали військові цілі. Інші 97% прийшлися на цивільну інфраструктуру. Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров.

712 з 1804 жертв серед цивільного населення, підтверджених ООН за останні 3 місяці, спричинили ракетні атаки та атаки баражуючими боєприпасами.

Читайте також