Promodo Hub: харківський сторітелінг у дизайні, який поєднав бізнес і культуру

Надя Дігалєвич - 01 Лютого 2021 | 18:47
Виступ у Promodo Hub

Кожен з нас має певне сформоване коло знайомств і зазвичай перебуває у власній «мильній бульбашці». За її межами починається вихід із зони комфорту та виникає психологічний дисонанс, адже невідомість лякає. І наприклад, світи айтішника та музиканта рідко можуть перетнутися в повсякденному житті. Однак занурення в нову сферу спонукає до розвитку та внутрішніх змін, які можливі лише завдяки інтеграції інакшого досвіду. Тож лопнути цю «мильну бульбашку» вирішила digital-агенція Promodo, створивши вільний простір взаємодії бізнесу та культури.

Фото: Надія Дігалевич
Знайдіть жирафу 😉
Роман Мінін
Макс Розенфельд, Роман Мінін, Олександр Колб
Робота Гамлета
Фотоапарати ФЕД

Promodo – харківська агенція digital-маркетингу з 15-річною історією. У квітні 2020-го через карантин компанія тимчасово відмовилася від офісу в Харкові та Києві та перейшла на віддалений режим роботи в очікуванні відкриття нового хабу. «Ми викинули купу мотлоху: як в головах, так і фізично. Ми хочемо жити майбутнім, а не минулим», – писав на своїй сторінці Facebook генеральний директор Олександр Колб.

Фото: Надія Дігалевич
Фото: Надія Дігалевич

Важливою складовою трансформації компанії є зміна її культури. Понад рік тому почалася розробка проєкту Promodo Hub, місця зустрічі креативного класу з харківською атмосферою. Щоб краще продумати концепцію, проєктна команда проводила  опитування про асоціації з найкращим проявом міста серед співробітників і харків’ян. Реалізували ідею сторітелінгу в дизайні архітектори Юлія та Денис Шаталюк, мистецьким наповненням займався художник Роман Мінін, звуковим – формація «Культура звуку».

Фото: Надія Дігалевич
Фото: Надія Дігалевич

29-го січня відбувся запуск Promodo Hub. На відкриття запросили представників бізнесу, it-кластера та харківської культури. На події відбулася презентація хабу та концерт SunSay (Андрій Запорожець) і ШАNА (Катерина Леонова).

Фото: Надія Дігалевич
Фото: Надія Дігалевич

Харківський лофт займає два поверхи та складається з трьох бізнес-юнітів: івент-майданчик, академія, офісний простір. Кураторка хабу Валерія Лавська провела екскурсію локацією з любов’ю до міста:

– ресепшн: фрагмент мапи міста, ансамбль площі Свободи, Держпром, Каразіна; градусник як символ зустрічі біля ст.м. «Історичний музей», проволочна скульптура жирафи (символ компанії) з великим серцем Макса Демченка, нумеровані тремпелі (швейна фабрика) в гардеробі;

– два класи академії: роботи київського художника Олександра Грехова: нобелевські лавреати та відомі харків’яни;

– кавова зона: робота Гамлета Зіньковського як приквел до «стіни срача» на Гоголя, плитка Бергенгейма (цегляний завод), фотоапарати ФЕД, багато речей – це апсайклінг, пошук на оlx;

– зона метрополітену, стєкляшка (ст.м.«Університет»), лавочки, мапа метро, шаховий клуб на Держпромі;

– паркова зона: Саржин Яр, відреставровані кабінки канатної дороги, у вихідні дні за рослинами доглядає сімейна пара, розмовляє з ними;

– кімната Держпром з кульманами [інженерний прилад для креслення, – прим.ред.], 3d-макетом довоєнної площі Свободи від гаражхаб, оновленими держпромними вікнами, через які будівлю не включили до пам’ятки ЮНЕСКО;

– переговорки: ринок Барабашово як дизайн контейнера, сумки в клітинку; 602-й мкр., панелі на стелі як мапа Салтівки;

– велосипед ХВЗ, настінний 057 – код міста;

– кухня із зоною відпочинку «осередок інсайтів» і «Холодильник правди-2» від Романа Мініна

ШАNА
Фото: Надія Дігалевич
Фото: Надія Дігалевич
Фото: Надія Дігалевич
Фото: Надія Дігалевич

У виставкому просторі можна побачити проєкт Юліани Алімової «Конвертація», в якому художниця намальовані гроші продає за відповідний номінал, «Харківський зоопарк» зі сновидінь Романа Мініна та графічних китів Ірини Водолажченко (ви точно бачили її мурали містом), також роботи студентів фотоакадемії Ігоря Чекачкова, Романа Пятковки, Тетяни Маліновської, Максима Куща, Катерини Komendant, Владислава Краснощока, Оксани Солоп, Олексія Яловеги, Міті Попова, Сергія Якіма, Артема та Тетяни Волокітіних. А ще 12 настінних скетчів з фрагментами Харкова Олесі Корнілової, на кожному з яких захована жирафа (бонусом на двох скетчах можна знайти екскурсовода Макса Розенфельда та архітектора Олега Дроздова).

У Promodo Hub планують проводити лекції, концерти, майстер-класи. Кураторкою творчої програми стала ексартдиректорка Art Area ДК [основний концертний майданчик у Харкові, – прим.ред.] Альона Воробйова. Найближча подія – джазовий концерт 14-го лютого, на анонс чекайте незабаром у соцмережах хабу: фейсбуку, інстаграмі.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.