Окупант спочатку побив чоловіка потерпілої, а потім намагався зґвалтувати жінку.

Правоохоронці встановили чергового воєнного злочинця, який під час окупації Ізюмського району на Харківщині скоїв насилля над цивільним подружжям. Це 34-річний командир розрахунку ГРВ 1-ого стрілецького батальйону 202-го стрілецького полку мобілізаційного резерву 4-ої окремої мотострілкової бригади 2-го армійського корпусу 8-ої загально-військової армії південного військового округу зс рф з позивним «Бублік». Окупантові заочно повідомили про підозру. Про це розповіли у Харківській обласній прокуратурі.

За інформацією слідчих, наприкінці серпня минулого року, перебуваючи в одному з окупованих населених пунктів Ізюмського району, підозрюваний зупинив автомобіль з подружжям. Він запропонував чоловікові та жінці придбати у нього пальне, розуміючи, що внаслідок окупації місцеве населення має проблеми з постачанням необхідних товарів. Подружжя погодилося, а коли спробувало поїхати, військовий їх не відпустив.

«Підозрюваний разом з представниками НЗФ «ЛНР» змусили подружжя піти до підвалу, погрожуючи вогнепальною зброєю. Перебуваючи позаду, російський військовий наніс удар прикладом автоматичної вогнепальної зброї по тильній частині голови чоловіка, внаслідок чого останній втратив свідомість та впав біля підвалу», – ідеться в повідомленні.

Жінка спробувала втекти та сховатися за автомобілем, проте російський військовий помітив її, схопив за волосся та потягнув по землі до будинку. Спочатку підозрюваний наказав жінці роздягнутись, зняв з себе одяг та почав чинити сексуальне насильство щодо неї, а потім погрожував розстріляти її чоловіка, якщо вона чинитиме опір.

«У цей час чоловік потерпілої прийшов до тями та пішов шукати дружину. Він зайшов до будинку та завадив російському військовому довести спробу зґвалтування до завершення. Підозрюваний розлютився ще більше та наказав негайно піти з будинку подружжю», – розповіли у прокуратурі.

 Після того, як Ізюмський район деокупували, постраждалі звернулися до правоохоронних органів. Наразі прокурори встановили достатньо доказів для притягнення нападника до відповідальності.

Читати також:

  • Діячка культури з Ізюма підозрюється в співпраці з окупантами
  • У Куп’янську судитимуть поліціянта, який працював на ворога. Торік у червні, коли місто було окуповане, чоловік працевлаштувався на посаду «полицейского взвода патрульной службы» в «Управлении внутренних дел военно-гражданской администрации Харьковской области».
  • Двох мешканців Харківщини підозрюють у вивезенні української сільгосппродукції до РФ. Харківська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру чоловіку та жінці за фактами пособництва державі-агресору.
  • Впроваджувала стандарти освіти РФ: підозрюють «директорку» ліцею в Куп’янську. За це її торік у червні зробили «в. о. директора» навчального закладу, створеного на базі ліцею.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.