Президент України Володимир Зеленський під час поїздки на Харківщину ознайомився з роботою підземної школи на станції метрополітену «Університет», повідомляють в офіційному інтернет-представництві голови держави.

Зеленський відзначив харківських викладачів орденами княгині Ольги ІІІ ступеня, а також присвоїв почесні звання «Заслужений працівник освіти України» та «Заслужений вчитель України».

«Приємно бути на Харківщині, бачити дітей, їхні усмішки, оченята – маленькі, дуже приємні, але вже трішки дорослі – через усі випробування, які діти проходять разом з усією країною. Я хочу вам усім подякувати за те, що Харківщина не порожня, за те, що тут є прекрасні діти, люди різних професій. Безумовно, є ви – вчителі. Якщо є школа, навіть така креативна, є й життя. Дякую за вашу роботу, за служіння дітям України. Хочу подякувати за те, що ви в Україні, з українськими дітьми, дякую за те, що ви несете знання нашим дітям під час війни і що війна не зупинила вас», – прокоментував Володимир Зеленський.

На станції «Університет» навчається 831 дитина із 40 класів.

Приміщення для навчання дітей облаштували на п’яти станціях Харківського метрополітену: «Університет», «Перемога», «Тракторний завод», «Метробудівників» та «Академіка Павлова». У 105 класах навчається 2094 учні 1–11-х класів. Кабінети закріплені за 26 ліцеями. Діти навчаються у дві зміни.

Читайте ще

Перший дзвоник у метро. Як школярі у Харкові зустріли День знань. У метрополітені для учнів початкових та 11-х класів провели символічну лінійку. Її відвідало близько 400 дітей з усіх районів Харкова.

У Харкові з’явиться перше бомбосховище для навчання: де його побудують. У такому укритті зможуть навчатися 450 дітей.