За словами прем’єр-міністра місцеві бюджети мають можливості підтримати фінансово комунальні підприємства, які постачають питну воду, і не підвищувати тарифи для людей. Про це він розповів у ефірі телемарафону «Єдині новини».

«На сьогодні залишки на рахунках місцевих бюджетів складають понад 150 млрд грн.  Це дає змогу громадам підтримати водоканали й не покладати додатковий тягар платіжок на громадян», – додав очільник уряду.

Шмигаль також прокоментував зміну цін на пальне. За його словами, зниження податків у березні минулого року дозволило запобігти здорожчанню бензину у важкі часи. Повернення податків на довоєнний рівень — це одне з наших зобов’язань перед МВФ, а також важлива частина підтримки наших Збройних сил.

З 1 червня в Україні підвищили ціни на комунальні послуги, що змінилося?

Кабінет Міністрів підвищив ціну на електричну енергію для населення майже вдвічі: з 1,68 гривні до 2,64 гривні за кВт-год. Тариф зросте на 96 копійок або на 57%.

Централізоване водопостачання та централізоване водовідведення — у середньому рівень зростання мало становити близько 30%.

Про це йшлося у відповіді Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на офіційний запит видання «Апостроф». Проте пізніше це рішення було скасовано.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!