Нещодавно стало відомо, що армія РФ у виробництві керованих авіабомб використовує побутові вентилятори, які продаються у Франції за 13 євро.

Під час зустрічі з журналістами у Харкові посол Франції в Україні Гаель Весьєр прокоментував цю ситуацію та заявив, що Уряд опрацьовує цю інформацію.

«Наразі відбуваються певні перевірки. Набагато простіше санкціонувати та контролювати обладнання військового або подвійного призначення, а ніж те, що знаходиться в категорії широко вжитку. Але сама ситуація привернула нашу вагу та зараз опрацьовується», – сказав він.

Довідка

Армія РФ у виробництві керованих авіабомб використовує побутові вентиляторі, які продаються у Франції за 13 євро. Про це повідомив директор Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександр Рувін.

«Ми бачили двигуни від КАБів, керованих авіабомб. Вони від звичайного вентилятора, який продається у Франції “аж” за 13 євро. Росіяни його перебирають і монтують на механізм, що розкриває крила бомби», – розповів він.

Також за словами Рувіна, з початку повномасштабного вторгнення кількість іноземних елементів в озброєнні РФ суттєво не зменшилась.

Читайте також