Правоохоронці продовжують пошуки загиблих на місці російського удару по будівельному гіпермаркету «Епіцентр»25 травня.

Про це повідомив начальник Слідчого управління Нацполіції Харківщини Сергій Болвінов.

За його словами, вночі 27 травня на місці, де був відділ світильників, знайшли ще одне тіло — кількість загиблих збільшилася до 15. Також протягом ночі спеціалісти встановили особи ще двох загиблих.

«Водночас пошуки не припиняються, на жаль, в гіпермаркеті можуть ще залишатися тіла. Якщо ваші знайомі, рідні, сусіди не виходять на зв’язок після цієї атаки і ви припускаєте, що ці люди могли бути неподалік чи всередині під час удару, — звертайтеся до поліції. Це допоможе нам в пошуках», — написав Болвінов.

Ідентифіковані тіла загиблих внаслідок російського удару по гіпермаркету в Харкові / Фото: Сергій Болвінов
Ідентифіковані тіла загиблих внаслідок російського удару по гіпермаркету в Харкові / Фото: Сергій Болвінов

Як раніше зазначав начальник ХОВА Олег Синєгубов, внаслідок російського удару загинуло 16 людей, дані оновлюються.

Подробиці російського обстрілу гіпермаркету «Епіцентр» у Харкові 25 травня

Вдень 25 травня російські війська завдали ударів по гіпермаркету в Харкові. На місці виникла масштабна пожежа. За словами міського голови Ігоря Терехова, всередині могло перебувати до 200 людей. Росіяни обстріляли гіпермаркет двома керованими авіабомбами.

Приблизно о 17:45 пожежу будівельного гіпермаркету вдалося локалізувати. Тоді повідомлялося, що близько 16 людей вважаються зниклими безвісти після удару по «Епіцентру» в Харкові.

У Харкові рятувальники загасили пожежу в «Епіцентрі»: операція тривала 16 годин. За даними міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, російський обстріл забрав життя 12 осіб, ще 43 травмовано.

На місці авіаційного удару працюють штаб слідчого управління поліції та криміналістична лабораторія. У 10 громадян, родичів, які вже звернулися до поліції, відібрано біологічні зразки. Встановлено особи трьох загиблих. Ідентифікація тіл триває.

У Харкові продовжують ліквідовувати наслідки удару двома керованими бомбами та відбирати зразки ДНК, аби встановити особи загиблих у гіпермаркеті. Серед загиблих у гіпермаркеті Харкова є 12-річна дитина.

За даними Синєгубова, наразі відомо про 16 загиблих та 44 поранених. Ця інформація не остаточна.

В лікарнях наразі знаходиться 21 людина. Серед них одна дитина 13 років — стан середньої важкості з позитивною динамікою, повідомив Синєгубов. Дві людини перебувають у реанімації у важкому стані. Лікарі надають їм всю необхідну медичну допомогу.

27 травня у Харкові оголошене Днем жалоби за загиблими внаслідок удару по гіпермаркету.