Чоловік активно висвітлював проросійські наративи у своїх соцмережах та називав трагедію у Бучі фейком та фантастикою.

Харківська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру 54-річному екскандидату у мери Харкова Олександру Кондрусику, який у власних соцмережах підтримував російську агресію та просував прокремлівські наративи.

«У своїх повідомленнях він пише про «великую Россию, Богом поцелованную». Серед російських тез, які просував та продовжує просувати підозрюваний, міститься низка прокремлівських наративів», – ідеться в повідомленні.

Так, за даними слідства, після трагедії у Бучі чоловік у своїх соцмережах написав: «И да, по поводу Бучи — Голливуд рыдает в сторонке, ибо такой фантастики он не додумался бы снять никогда. Те, кто поверил в эту туфту — сочувствую вам».

Довідка

У 2021 році Олександр Кондрусик балотувався у мери Харкова  від партії «Наш Край». 12 жовтня 2021 року зняв свою кандидатуру. Потім він став довіреною особою кандидата у мери Харкова Віктора Величкова.17 квітня 2022 року написав колонку для видання «ПолитНавигатора» під назвою «Харьков ждёт освобождения», де назвав Харків одним із міст «Русской весны 2014». Пізніше для цього ж видання він написав матеріал про те, що Харків обстрілюють ЗСУ, а не російські війська.

Читати також:

  • Двоє мешканців Харківщини отримали термін за ухилення від мобілізації – прокуратура.
  • СБУ затримала чоловіка, якого підозрюють у наведенні  «Іскандеру» на центр Харкова 6 жовтня.
  • У Харкові судитимуть двох хлопців, які коригували удари РФ по місту.