Перші дрони вже відправляють до 110-ї ОМБр ім. Марка Безручка.

Пасажири Укрзалізниці, які з минулого року в потягах купували «Бойовий» та «Розвідувальний» чай зібрали на потреби Сил оборони 2 788 588 гривень. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

За ці кошти придбали безпілотні комплекси FPV-дронів «Грім» для українських військовослужбовців.

«За цей час пасажири випили 507 тисяч склянок чаю, задонативши 2 788 588 гривень на безпілотні комплекси, які допоможуть ефективніше працювати по важливих локаціях ворога на відстані, убезпечуючи українських захисників і захисниць», – ідеться в повідомленні.

Перші БпЛА вже відправляють до 110-ї ОМБр ім. Марка Безручка — бригади, яка з березня 2022 року разом з іншими підрозділами тримала оборону поблизу Авдіївки, на Донецькому напрямку.

Більша частина суми вже перерахована на закупівлю дронів через платформу UNITED24, а від виробника надійшли перші 62 дрони. В компанії розповіли, що начальники поїздів, які реалізували найбільшу кількість чаю на своїх рейсах, передали безпілотники представникам 110-ї ОМБр.

В Укрзалізниці також заявили, що вони разом з партнерами створили останню партію наборів з «Бойовим» та «Розвідувальним» чаєм. Лімітована колекція в особливому пакуванні доступна для придбання в «Залізній крамниці» в Києві та Львові.

Нагадаємо, що минулого року Укрзалізниця, Армія дронів та виробник чаю Gemini запустили на поїздах по всій країні спеціальну чайну колекцію, яка допомагала зібрати гроші для закупівлі FPV-дронів «Грім» українського виробництва для Збройних сил України.

Читайте також