Мер Харкова Ігор Терехов на онлайн-зустрічі з пані мером французького міста Страсбург Жанною Барсегян обговорив нагальні потреби Харкова та встановлення партнерських відносин між містами.

Про це повідомили в телеграмі Харківської міської ради.

Ігор Терехов розповів, з якими викликами Харків зіштовхнувся під час минулого опалювального сезону та як зараз готується до зими. Мер зазначив, що міська влада займається децентралізацією систем енерго-, водо- та теплопостачання і потребує для цього когенераційних установок. 

Жанна Барсегян зазначила, що Страсбург спробує посилити допомогу в цій сфері. Крім того, нещодавно французьке місто підтвердило готовність прийняти на відпочинок дітей з Харківщини. 

Ігор Терехов також виступив з ініціативою укласти між містами договір про встановлення партнерських відносин. Жанна Барсегян запропонувала розширити цю перспективу та укласти тристоронню угоду між Харковом, Страсбургом та німецьким містом Кель, яке з початку повномасштабного вторгнення РФ підтримує харків’ян.

Нагадаємо, Харківська міська рада 11 червня підписала комплексну програму підтримки з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) для українських міст, зокрема кредитну угоду щодо надання Харкову 25 млн євро на підготовку до зими.

Читайте також

На відновлення одного з об’єктів електропостачання Харківщини необхідні понад 190 млн грн — начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. З початку повномасштабного вторгнення Росія пошкодила або знищила 660 об’єктів електропостачання у Харківській області.

Харкову потрібно відходити від комунальної централізації — мер Харкова Терехов. За його словами, це допоможе забезпечити життєдіяльність міста під час війни.