2200 гривень на кожного члена сім’ї від Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців отримали вже 140 тисяч українців.

ООН розширить програму грошової підтримки українцям, які постраждали від війни та допоможуть ще 70 тисяч осіб. Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики у Facebook.

Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович та представник ООН Кароліна Ліндхольм Біллінг провели робочу зустріч, під час якої повідомили про розширення програми фінансової допомоги.

«Особливо гострою є потреба в допомозі напередодні зимового сезону, забезпеченні соціального захисту найбільш вразливим категоріям населення в Україні (самотніх літніх людей, осіб з інвалідністю, таких, що потребують догляду, та ін.), посиленні спроможності територіальних громад щодо надання переміщеним особам соціальних послуг», – заявила Жолнович.

Додамо, що також до 10 вересня триває прийом заявок на індивідуальну допомогу для представників громадського сектору.

Якщо повертаєтеся до України з-за кордону та маєте досвід у сфері культури та мистецтва, соціального підприємництва, неформальної освіти, захисті прав людини, ви можете отримати щомісячну стипендію у розмірі 18 тис грн.