Наша держава має дивитись у майбутнє – в часи після перемоги. Не чекати коли вона настане, а вже сьогодні діяти та робити внесок у мирну квітучу країну.

Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство енергетики України, Міністерство аграрної політики та продовольства України та інші міністерства України створили пропозиції для майбутніх інвесторів проектами.

«Саме тому, ще в травні Міністерство культури та інформаційної політики України з WPP – №1 маркетинговою компанією у світі, почали розробляти концепцію великої кампанії по залученню інвестицій в Україну. За підтримки Президента України Володимир Зеленський ми запускаємо кампанію «Advantage Ukraine». Мета – заявити на весь світ, що інвестувати в Україну треба вже зараз, інакше ризиковано бути останнім», – зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«The biggest financial risk with Ukraine is not to invest right now» – один зі слоганів кампанії.

mkip.gov.ua

У Британії, США, Німеччині та інших країнах з’явилися перші банери та матеріали в ЗМІ кампанії «Advantage Ukraine». До кампанії залучено кращі медіа, діджитал ресурси, СЕО провідних компаній світу стануть обличчями кампанії та першими інвесторами.

Зазначимо, що ви можете долучитися до ініціативи UNITED24 та зробити внесок у відбудову України, придбання медичного обладнання чи посилення обороноздатності держави.