Президент України Володимир Зеленський призначив головою Наталинської сільської військової адміністрації Володимира Птишника.

Відповідне розпорядження № 174/2023-рп було опубліковане 2 жовтня на сайті Президента України.

У коментарі Красноград info, Володимир сказав, що пройшов співбесіду на посаду 28 вересня.

Що відомо про нового очільника

​Володимир Птишник двічі очолював Красноградську районну раду. Вдруге був обраний від «Блоку Кернеса “Успішний Харків”» у 2020 році.

Журналісти «Грати» пишуть, що того ж року Птишник під час передвиборчої кампанії наказав блокувати приміщення ТРК «Центр» начебто через те, що туди приводили кандидатів від різних політичних партій. Приміщення розблокували після втручання НСЖУ та поліції.

Нагадаємо, колишню голову Наталинської об’єднаної територіальної громади Олену Третяк підозрюють у державній зраді.

Слідчі встановили, що Третяк добровільно співпрацювала з російськими спецслужбами, надавала інформацію про розміщення військової техніки, озброєння, особового складу української армії на території району. А також склала список «Вредители», куди заносила патріотів України.

Читайте також

  • Наталинська сільська рада опублікувала тендер на будівництво бомбосховища в місцевому ліцеї. Про це стало відомо під час аналізу публічних закупівель на сайті Prozorro. Громада на Харківщині планує витратити 63 млн грн.
  • Президент України Володимир Зеленський призначив Володимира Усова головою Харківської, а Андрія Канашевича – Куп’янської районної державної адміністрації.