Новий додаток Pantone для підбору кольорів

Юлія Корж - 02 Липня 2020 | 16:31
Pantone color of the year

Колірна компанія Pantone представила цифрову платформу і відповідний продукт для дизайнерів, які прагнуть спростити процес прийняття колірних рішень.

Pantone Connect використовується для мобільних, веб-додатків і додатків Adobe Creative Cloud. Мобільний додаток надає доступ до всього спектру колірної гами Pantone. Для цього користувач повинен просто навести камеру на об’єкт. Далі додаток сам спочатку визначить його колір, а потім підбере гармонійні відтінки по заданих параметрах.

Компанія також запустила ще один продукт. Color Match Card – це предмет розміром з кредитну карту, яку можна калібрувати за допомогою камери телефону, щоб «захопити колір з реального життя».

Карта має отвір у центрі, який користувачі переносять на об’єкті, колір якого вони хочуть використовувати. Це так само просто, як фотографувати. Завантаживши його в мобільний додаток, Pantone зможе зіставити його з найближчим тоном. Потім додаток зберігає кольори в палітрі дизайнера.

Pantone запустили додаток, який розпізнає кольори

Старший менеджер по продукції Pantone Digital Solutions Нік Базарян каже: «З карткою Color Match і додатком Pantone Connect телефон дизайнера тепер став законним пристроєм для роботи, щоб більш точно відповідати фізичному світу і кольорам Pantone».
За словами Базаряна, нова послуга також є «інструментом підвищення продуктивності робочого процесу», який спрямований на скорочення «процесу колірної комунікації». За словами представників компанії, додаток має актуальність під час пандемії COVID-19.

Криза у галузі охорони здоров’я посилила проблеми для дизайнерів, «швидко змінив спільну, наповнену світлом і метку дизайнерську студію віртуальними чатами за столами у вітальні». За словами розробників, «повідомити про підбір кольорів» складно в звичайних умовах, але ще важче в умовах віддаленої роботи.

Додаток Color Match Card і додаток для ідентифікації допоможуть спростити прийняття цих рішень в командах дизайнерів. Це також допоможе фрілансерам.

Додаток вже можна завантажити в Apple Store для iPhone.

 

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.