Це працівники відомчої воєнізованої охорони товариства, головне завдання яких — контролювати безпекову ситуацію в пасажирських перевезеннях та своєчасно реагувати у разі потреби. 

На вокзалах та в потягах Укрзалізниці розпочали свою роботу перші маршали залізничної безпеки, які контролюватимуть пасажирські перевезення та реагуватимуть на загрозу, яка може виникати під час подорожі пасажирів. Про це повідомили в Укрзалізниці.

«На відміну від своїх колег-охоронців, які працюють на об’єктах залізниці у службовій формі з усіма знаками розрізнення, маршали працюють не публічно. Тож ні добропорядні громадяни, ні зловмисники не знають про ловців на правопорушників», – ідеться в повідомленні.

Перші маршали Укрзалізниці розпочали свою роботу у вересні, зокрема, вони працюють на одному з популярних західних напрямків, який наразі потребує більшої уваги для гарантування безпеки пасажирів. 

«Це розповсюджена модель роботи безпекових підрозділів на авіаційних маршрутах. Перед нашими маршалами, які інкогніто знаходяться в поїздах та на вокзалах, стоїть завдання оцінити ризики та оперативно відреагувати на загрозу, яка може виникати під час подорожі пасажирів. Також це всі спеціально підготовлені фахівці», – зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко. 

Як повідомлялося раніше, у рамках реалізації проєкту «Залізна безпека» компанія запровадила супровід воєнізованої охорони у 9 пасажирських поїздах.

Також, нещодавно в Україні створили перший у світі автономний поїзд-кухню Food train. Він працюватиме в найскладніших прифронтових регіонах України. В день цей потяг здатен виробляти понад 10 тисяч порцій їжі.

Читати також:

  • Уперше з 2008 року Укрзалізниця закупить нові плацкартні вагони.
  • Укрзалізниця призначає додаткові рейси з Києва до Харкова.