Служба безпеки України заочно підозрює чоловіка в тому, що він влаштувався «дільничним» до окупаційної поліції Куп’янська на Харківщині.

Про це повідомив речник обласного управління Служби безпеки Владислав Абдула.

За інформацією слідства, під час окупації міста чоловік добровільно отримав посаду в незаконному «управлінні внутрішніх справ».

«В окупаційному органі чоловіка призначили на посаду “в.о. дільничного інспектора поліції у Куп’янському відділі”. На цій посаді він брав участь у фабрикуванні справ проти українських патріотів, вдирався до помешкань місцевих жителів та проводив там незаконні “обшуки”, готував документи для незаконних каральних дій проти українців. Всі ці репресивні заходи на тимчасово окупованій території здійснювалися під виглядом нібито охорони громадського порядку», — йдеться в повідомленні.

Зараз підозрюваний переховується на території Росії, повідомляють у СБУ. Чоловікові заочно повідомлено про підозру за колабораційну діяльність. Йому загрожує позбавлення волі до 15 років.

Читайте також

  • В Орджонікідзевському районному суді м. Харкова розглядатимуть обвинувальний акт мешканця смт Шевченкове Куп’янського району за добровільну співпрацю з окупантами.