Постановою №870, яка передбачає відновлення шести об’єктів у Харківській області виділено 500 мільйонів гривень, до служби відновлення передано три проєктно-кошторисні документації, а на два об’єкти вже розміщено тендери на виконання робіт, по яких планують розпочати роботу цьогоріч.

Про це розповіли в команді Агентства відновлення та його голови, Мустафи Найєма під час обговорення представниками будівельного бізнесу Харківського регіону.

Зокрема в Циркунах планують відновити чотири об’єкти. Серед яких ЦНАП, лікарня, ліцей та дитячий садочок. На це виділено 76,44 мільйона гривень. Два проєкти розпочнуть уже роботи у 2023 році.

Очільник Циркунівської громади Микола Сікаленко зазначив, що підготували пропозицію ще по п’яти об’єктах, які потребують відновлення.

За словами Миколи Сікаленко, у Циркунах немає жодного вцілілого будинку, сели Руські Тишки понад 50% житла не підлягає відновленню.

Читайте також

Циркуни в Харківській області стало одним із шести населених пунктів, які планують відбудувати комплексно й за новими принципами у рамках ініціативи. 

  • Харківська ОВА пропонує відкласти фінансування відновлення Циркунів — Найєм.