Послугою можна скористатися у декілька кліків.

На порталі Дія презентували бета-тест, за допомогою якого можна автоматично закрити ФОП. Послуга актуальна для людей, які, наприклад, хочуть змінити форму власності бізнесу чи припинити підприємницьку діяльність. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.

«Більше не потрібно заповнювати заяву вручну, а потім чекати, коли її опрацює реєстратор. Усі дані автоматично підтягнуться з Єдиного державного реєстру (ЄДР). Це мінімізує людський фактор і внеможливить помилки в заяві. Вам необхідно лише перевірити інформацію та завірити її електронним підписом», – ідеться в повідомленні.

Після цього про закриття ФОП автоматично надійдуть у ЄДР до податкової за місцем реєстрації. І все — ФОП закрито. 

Хто може долучитися?

  • фізичні особи-підприємці, які мають РНОКПП 
  • підприємці, які використовують паспортні дані замість картки платника податків

Наразі форма реєстрації закрита, вже зареєструвалася максимальна кількість учасників. Незабаром функція стане доступною для всіх.

Нагадаємо, Станом на 1 червня кількість фізичних осіб-підприємців у Харкові склала 118 912 осіб. Ще на початку року у місті працювало 119 743 ФОПи.

Протягом січня-травня 2023 року припинила діяльність 5301 фізична особа-підприємець. Перемістили бізнес з Харкова та змінили свою податкову адресу на іншу область або територіальну громаду протягом цього ж періоду 354  ФОП.

Читати ще:

  • У Харкові з початку року зареєстрували бізнес понад 4,5 тисячі підприємців.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.