Родини привітали з новорічними святами.

Вчора 23 грудня у Харкові на станції метро «Перемога» для дітей загиблих та поранених правоохоронців Харківщини заспівали українські виконавці — Монатик і Таяна. Про це повідомили у ГУ НП Харківської області.

«На захід були запрошені багатодітні родини поліцейських, а також сім’ї працівників поліції, які отримали поранення або загинули внаслідок російської агресії», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, ввечері 22 грудня пресслужба Харківського метрополітену повідомили, що станція метро «Перемога» буде закрита 23 грудня з 18:30 до 21:30. 

Однак кореспондент Ґвара медіа відвідав «Перемогу» вранці 23 грудня та виявив, що вона вже зачинена для пасажирів, а всередині встановлені сцена та освітлення. 

Ми звернулися за коментарем до пресслужби Харківського метрополітену. Там ситуацію пообіцяли прокоментувати пізніше.

Читайте також

Безкоштовний проїзд комунальним транспортом у Харкові коштуватиме місцевому бюджету 1,2 млрд грн. Виконком Харківської міської ради схвалив проєкт бюджету Харківської міської територіальної громади на 2024 рік, за яким передбачається забезпечення безоплатного проїзду в метро, трамваях, тролейбусах і автобусах.