15–16 лютого делегація Ізюмської громади взяла участь у міжнародному форумі «Rebuild Ukraine 2023».

Від Ізюма представили 7 проєктів по відновленню інфраструктури соціальної сфери, екології та підприємницької діяльності.

Один із них — спортивно-мистецький комплекс «Залізничник». Він охоплює цілий кластер по відбудові пошкоджених об’єктів культури, спорту та міського парку. «Залізничник» — це один із районів міста, який найменше постраждав від російської агресії.

Також обговорювали питання відновлення та модернізації житлово-комунальної сфери.

Делегація Ізюмської громади взяла участь у міжнародному форумі «Rebuild Ukraine 2023» / city-izyum.gov.ua

Зазначається, що Ізюм зацікавив понад півсотні делегацій зі США, Німеччини, Італії, Франції, Португалії, Польщі, Латвії тощо. Зокрема, був підписаний меморандум щодо співпраці з Торгово-промисловою палатою Італії, про який напередодні вів перемовини начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко.

Підписаний меморандум щодо співпраці з Торгово-промисловою палатою Італії / Ізюмська міська рада

Rebuild Ukraine — це міжнародна офлайн платформа для залучення зовнішнього фінансування з метою відбудови України. Цей захід об’єднує керівників постраждалих громад та міст, представників влади з міжнародними фінансовими установами та фондами, інвесторами та представниками будівельних спільнот, з метою залучення міжнародного фінансування для відновлення українських громад, що постраждали від ворожих обстрілів.

  • Яким буде Харків за новим Генпланом — деталі.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.