Всесвітньовідомі зірки записали відеозвернення до народу України, щоб висловити свою підтримку року спротиву російській навалі.

Анонсували звернення на платформі United24.

Б’єрн Ульвеус

«Не було й дня з 24 лютого минулого року, щоб я не думав про вас і про ті страшні, жахливі труднощі, з якими ви боретесь», — зазначив він.

Шведський музикант та композитор, колишній член попгурту ABBA також розуміє чому і за що воюють українці. Він наголосив, що всі демократичні країни повинні зробити все, щоб допомогти Україні перемогти у війні.

Кетрін Винник

Канадська акторка українського походження заявила, що пишається своїм корінням: «Я ніколи навіть в найгірших снах не могла уявити, що моя українська спадщина, моя сім’я, друзі будуть під постійними атаками вже ось рік. Я хочу сказати, що залишаюся солідарною з Україною».

З початку війни Кетрін підтримує українців — 24 лютого вона написала: «Ми мирна країна. Ми не заслуговуємо цієї війни». Крім того, акторка публікувала у соцмережах інші інформаційні повідомлення, закликала переглянути фільм «Зима у вогні», промови Президента України Зеленського Володимира та відео бомбардувань українських міст.

Восени 2022 року Винник разом зі своєю мамою створили благодійну ініціативу Winnick Fondation для збирання коштів на підтримку України.

Таксі Uber

Звернення також з’явилися й на дахах таксі в США. Втім, вони закликають продовжити підтримку України через фандрейзингову платформу UNITED24. Ініціатива «Keep Ukraine Moving» запрацювала з 23 лютого в сімох містах США: Бостоні, Нью-Йорку, Чикаго, Атланті, Далласі, Феніксі та Лос-Анджелесі. Тисячі LED-екранів закликають американців донатити на реанімобілі для українців через United24.

Акція компанії Uber / United24

Крім цього, компанія Uber запустила ще одну акцію в підтримку України. Користувачі таксі у шістнадцяти країнах Європи, включно з Великобританією, можуть підтримати країну через United24 щоразу, викликаючи таксі, завдяки опції «Uber для України» у додатку.

Акція компанії Uber / United24

Пасажири можуть обрати поїздку на UberX, з якої 1 євро чи фунт стерлінгів підуть на закупівлю автомобілів швидкої для порятунку життів в Україні.

  • У Польщі видадуть збірку промов Зеленського.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.