Автомобіль попередньо наїхав на протитанкову міну, яка була встановлена в тілі дороги, машина перевернулася декілька разів.

Вчора ввечері, 7 липня, неподалік Циркунів на Харківщині на вибуховому пристрої підірвалося авто з 6 цивільними. Наразі на місці тривають пошуки тіла загиблої двомісячної дівчинки. Про це під час брифінгу повідомив начальник ГУ ДСНС України в Харківській області Артем Астахов. 

Попередньо встановлено п’ятьох загиблих: 53-річний водій, 64-річна жінка (ймовірно, сестра загиблого водія), чоловік віком приблизно 40 років (ймовірно, племінник загиблого водія), 25-річна жінка (ймовірно, племінниця загиблого водія) та її 5-річний син, повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

«Вони виїхали з дачного населеного пункту, прямували до Харкова по ґрунтовій дорозі. Попередньо в машині було шестеро людей. Зараз виявлено фрагменти п’яти осіб. Пошукові заходи тривають. Поки не знайдене тіло однієї двомісячної дитини», – розповів Артем Астахов.

За його словами, авто пошкоджене настільки, що важко визначити навіть його модель. Її перевернуло декілька разів, людей викинуло з машини. Тіла загиблих направлено до моргу. Надалі будуть проводитись ДНК-експертизи. 

«Саме місце вибуху було в тілі дороги. До цього дорогою користувалися практично кожного дня. Чи її обстежували сапери достеменно невідомо, зараз ця інформація перевіряється. Однак майже вся Циркунівська громада обстежувалася після деокупації», – говорить Астахов.

Також за його словами, у Харківській області відомі факти встановлення мінних пасток – коли міна встановлюється на міні. На місці підриву цивільного авто увечері 7 липня працювали сапери. Наразі роботи тривають.

Нагадаємо, 7 липня о 18:30 до поліції надійшло повідомлення про те, що біля 17-го цвинтаря на ґрунтовій дорозі у лісі в бік села Циркуни Харківського району ймовірно на протитанковій ворожій міні підірвався автомобіль ВАЗ. Загинуло шестеро осіб, серед них двоє дітей.

Читайте також