Однак, бойові дії на цій частині фронту досі тривають.

На Куп’янському напрямку за останню добу не було жодного бойового зіткнення. Ймовірно, це пов’язано з великими втратами, яких зазнали війська РФ через дії ЗСУ на цій ділянці фронту. Про це в ефірі Радіо Свобода повідомив керівник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш.

«За минулу добу не відбулося жодного бойового зіткнення (на Куп’янському напрямку – ред.). Таке інколи буває, противник зараз починає застосовувати свою тактику. Певно, це пов’язано з тим, що він раніше дуже добре отримав по зубах поблизу Новоєгорівки та інших населених пунктів. Проте, це не означає, що там зовсім не відбувається бойових дій», – сказав Євлаш.

Нагадаємо, нещодавно заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомляла, що зараз російські війська на Куп’янському напрямку перегруповуються, збираються із силами та не полишають своїх планів рушити знову вперед.

Також 12 вересня бійці Державної прикордонної служби України підрозділу «Сталевий кордон» показали, як на Куп’янському напрямку з мінометів знищили сховище боєприпасів ворога.

Читати також:

  • На Куп’янському напрямку військові РФ збираються із силами — Маляр.
  • Військові РФ завдали авіаційних ударів по населених пунктах Веселе, Огірцеве, Синьківка, Кислівка, Котлярівка Харківської області.