На Куп’янському напрямку російська армія наступала в районах Синьківки, Петропавлівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 24 листопада.

На Слобожанському напрямку росіяни зберігають присутність у прикордонних районах, продовжують обстріли населених пунктів з території РФ, а також мінують територію поблизу з українським державним кордоном. На цій ділянці фронту артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Козача Лопань та Вовчанськ Харківської області.

Під артилерійським та мінометним вогнем у східній частині регіону опинилися такі населені пункти, як Синьківка, Кучерівка, Першотравневе, Іванівка, Кислівка та Крохмальне на Харківщині.

Протягом доби відбулось 68 бойових зіткнень.

Читайте також

Цього тижня планують завершити евакуацію дітей з Куп’янського району — начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. Загалом з Куп’янського району евакуювали 294 дитини з сім’ями. Наразі розглядаються інші населені пункти, в яких будуть впроваджувати примусову евакуацію.

Розмінування прифронтових територій Харківщини. Один день із саперами — фото. Щодня сапери обстежують територію Харківщини через щільну замінованість прифронтових та деокупованих територій. Журналісти Ґвари провели день із харківськими саперами у Прудянці, де розмінувальники знайшли та підірвали близько 30 мін «пелюсток».