З небезпечних районів Харківщини станом на ранок 16 травня евакуювали вже 8770 людей.

Про це повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

За його словами, наразі 2319 місцевих жителів евакуювали із Чугуївського району, 3834 з Харківського, 103 з Богодухівського та 2533 людей евакуйовано волонтерами.

Як зазначили у ДСНС на Харківщині, від початку наступу армії РФ на Харків, з населених пунктів евакуювали понад 760 дітей.

Нагадаємо, прокуратура розслідує дві справи стосовно вбивства цивільного мешканця у Вовчанській громаді та зникнення ще одного. За даними слідства, вбивство 46-річного мешканця відбулося в селі Стариця Вовчанської громади. Правоохоронці зазначили, що російський військовослужбовець впритул застрелив цивільного. У цей же день прокуратура зафіксувала ще один випадок озброєного нападу російських військових на мирного жителя. Наразі невідомо, де знаходиться чоловік.

10 травня, Російська Федерація розпочала нову хвилю наступальних дій на півночі Харківської області. Щонайменше станом на 7–8 ранку на тому напрямку йшов важкий бій. Це підтвердив президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою в Києві.

Читайте також