У населеному пункті є місця, де відремонтувати енергетичне обладнання неможливо через обстріли та замінованість території.

Енергетики заживили 1500 споживачів у селі Козача Лопань Харківської області, які залишились без світла через обстріли. Про це повідомили у Харківобленерго.

За словами, начальника Дергачівського РЕМ Володимира Климчука, населений пункт майже щодня перебуває атаками РФ, через що у селі багато руйнувань, зокрема електромережі.

«На цьому напрямку у нас є ділянки, де відремонтувати перебитий кабель чи інше енергетичне обладнання поки що неможливо. Це не розмінована територія, і їхати туди просто небезпечно. Проте ми намагаємося відновлювати електропостачання всюди, де живуть люди», – запевнив він.

Нагадаємо, у Харківській області внаслідок обстрілів 25 лютого знеструмилась повітряна лінія. Через це без напруги залишились дві підстанції, які живлять побутових споживачів. Харківській області внаслідок вчорашніх обстрілів знеструмилась повітряна лінія. Через це без напруги залишились дві підстанції, які живлять побутових споживачів.

Читайте також

  • На Харківщині відновлюють світло після обстрілів.
  • На Харківщині без світла внаслідок обстрілів перебувають майже 20 тисяч споживачів.