За умови належного фінансування, роботи планують закінчити до кінця 2024 року.

У Балаклійській громаді Харківської області розпочали відновлення мосту, який був зруйнований внаслідок збройної агресії РФ ще у 2022 році. Про це повідомили у Державному агенстві відновлення та розвитку інфраструктури.

«Щойно дозволили погодні умови, підрядники розпочали демонтаж та вивезення зруйнованих конструкцій одного з мостів у Балаклійській громаді. Цей міст був зруйнований ще у 2022 році, коли окупанти відступали з захоплених територій Ізюмського району. Руйнування виявилися доволі значними, тож для забезпечення проїзду тут було зведено тимчасову переправу», – ідеться в повідомленні.

Зараз же розпочали повноцінне відновлення мосту. Нова споруда, розповідають у Держвідновленні, буде розрахована на сучасні навантаження.

Поетапно планують звести нові фундаменти, опори, прогонову будову, мостове полотно, тротуари та сучасні огородження, а також відновити освітлення мосту.

За умови належного фінансування, роботи буде завершено до кінця 2024 року. 

Довідка

Загалом внаслідок проведення активних бойових дій у Харківській області було зруйновано 27 мостів та шляхопроводів. На всіх об’єктах зараз вже влаштовані тимчасові переправи та об’їзди, тож логістичне сполучення областю повністю забезпечено.

Упродовж минулого року відремонтували 75,4 кілометра місцевих автодоріг для забезпечення транспортного сполучення з деокупованими громадами області.

Читайте також

  • На Харківщині планують замовити послуги інженера-консультанта для реконструкції двох мостів за понад 16 млн грн.