Енергетики «Харківобленерго» продовжують капітальний ремонт електричних мереж у селі Цупівка Харківського району, яке зазнало руйнувань під час окупації російськими військами.

Про це повідомила пресслужба компанії.

За словами начальника Дергачівського району електричних мереж Володимира Климчука, станом на зараз у Цупівці вже відремонтовано близько 70% пошкоджених опор, дротів та електрообладнання.

Ремонт пошкоджених електромереж у Дергачівській громаді / Фото: Харківобленерго

“Складність робіт пов’язана з тим, що Цупівка перебувала в окупації, тут дислокувалися штаб та війська агресора. Через мінну небезпеку сюди дуже довго не пускали навіть місцевих жителів. Саперам довелося обстежити кожну оселю”, – нагадав Климчук.

Майстер Дергачівського РЕМ Євген Зубенко зазначив, що Цупівка — одне з найбільш постраждалих сіл громади від російської окупації.

Нагадаємо, що на сьогодні 15,4 тисячі точок обліку у 63 населених пунктах Харківщини залишаються знеструмленими через руйнування об’єктів енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів та бойових зіткнень.

Як зазначили у ХОВА, за минулу добу артилерійських та мінометних ударів армії РФ зазнали близько 18 населених пунктів Харківщини.

Читайте також

  • Внаслідок нічного обстрілу Чугуєва постраждала трирічна дитина