Майже 10 тисяч заявників вже отримали кошти на ремонт житла, яке було частково зруйноване внаслідок агресії РФ.

у Харківській області компенсації за пошкоджене майно у рамках програми єВідновлення сягнули 1 мільярда 81 мільйона гривень. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

«9380 заявників уже отримали на власні рахунки більш ніж 723 мільйони гривень. Ще 2139 заявників найближчим часом отримають понад 358 мільйонів гривень компенсації», – ідеться в повідомленні.

У Харкові виплати на суму більше ніж 127 мільйонів вже отримало понад 2 тисячі осіб. Призначено виплат ще більш ніж на 55,7 мільйона гривень для 478 харків’ян. 

З початку реалізації програми єВідновлення в області подали 24607 заяв для отримання грошової допомоги на ремонт пошкодженого житла. Найбільше – від жителів Ізюмського, Харківського та Чугуївського районів.

Нагадаємо, відтепер заяви на отримання грошової компенсації через програму «єВідновлення» можна подавати не лише через застосунок, але й через ЦНАПи та нотаріусів.

єВідновлення

Програма єВідновлення — це державна програма, що спрямована на відновлення житла, пошкодженого або зруйнованого внаслідок бойових дій на території України.

Програма стартувала в червні 2022 року, вона передбачає надання грошової допомоги на ремонт житла. Для отримання допомоги необхідно подати заявку в Дії, ЦНАПі або у нотаріуса.

У Харкові на ремонт пошкодженого житла місцевим мешканцям виплатили вже майже 200 мільйонів гривень за програмою «єВідновлення». В області виплати за програмою єВідновлення сягнули майже мільярда гривень.

Читайте також

  • В Україні стартували виплати на капітальний ремонт зруйнованого житла.