У Харківській області триває евакуація підопічних похилого віку та з інвалідністю з шести інтернатних установ.

Про це повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.

Так, проводиться евакуація з Малиженського, Безмятеженського, Піски-Радьківського та Богодухівського психоневрологічних інтернатів, Богодухівського дитячого будинку-інтернату (психоневрологічного відділення) та Богодухівського геріатричного пансіонату.

«Аби убезпечити наших громадян, було вирішено провести евакуацію з інтернатних закладів, які розташовані на відстані менш як за 100 кілометрів від лінії бойового зіткнення, або менш як за 50 кілометрів від державного кордону України з РФ», — розповіла Віта Ковальська.

На сьогодні вже проведено евакуацію 80 жінок Малиженського психоневрологічного інтернату, яких розмістили на території Харківської області. Також 29 підопічних Богодухівського геріатричного пансіонату переміщено до закладів Київської області. Окрім того, за погодженням з Міністерством охорони здоров’я України на Київщину евакуювали 91 підопічну з Малиженського психоневрологічного інтернату, а також з Богодухівського дитячого будинку-інтернату, куди раніше перемістили людей з Липецького психоневрологічного будинку-інтернату.

Нагадаємо, у Харківській області продовжується евакуація з громад, у яких тривають активні бойові дії. Наразі з Липецького, Вовчанського та Куп’янського напрямку вивезли майже 12 тисяч осіб.

Читайте також

  • Ґвара Медіа відвідала декілька сіл Дергачівської громади, розташовані неподалік від кордону, та дізналися, як у них проходить евакуація.
  • Також команда Ґвари із волонтерами та поліцією поїхали на евакуацію у Вовчанськ, щоб дізнатися, як люди рятуються та чому залишаються.