У Харкові та області оновили графік відключення електроенергії на 1-7 червня. Світло вимикатимуть на щонайменше три години у шість черг.

Про це повідомили у Харківобленерго.

Червоним кольором виділено години без світла, жовтим — години, коли електроенергія може зникнути через оперативні перемикання. Зеленим кольором позначено період, у який світло буде за умови стабільної ситуації в енергосистемі. 

Графік відключень світла на 1-7 червня / Харківобленерго
Графік відключень світла на 1-7 червня / Харківобленерго

Детальніше з назвами населених пунктів, вулиць, черги та періоду, у який не буде світла можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, 28 травня енергетикам Харківщини вдалося заживити 706 абонентів, які вимикалися через російські обстріли. Усього в Харківській області без світла залишаються 37,6 тисячі точок обліку – всі через бойові дії. 

Світло на Харківщині

ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками, унаслідок чого були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкоджено ТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.

Читайте також