Наразі триває заживлення споживачів.

У Харківські області станом на 15 червня через бойові дії без світла залишається 40,8 тисячі абонентів у 107 населених пунктах. Про це повідомили у Міністерстві енергетики.

Наразі триває заживлення всіх відключених споживачів. Також газовикам вдалося відновити газопостачання для 83 абонентів в області.

Нагадаємо, Уряд 13 червня виділив для Харкова та області додаткові 2,5 мільярда гривень. Ці кошти підуть на відновлення енергосистеми регіону, міста, на встановлення когенераційних установок, блочно-модульних котелбудівництвоень та газових генераторів. 

Світло на Харківщині

ТЕЦ-5 Харків втратив основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня. За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, ТЕЦ-5 повністю зруйнована. Через це неможливе виробництво ні електричної, ні теплової енергії.

Також вночі 4 квітня армія РФ атакувала Харків безпілотниками, унаслідок чого були влучення по одній з трансформаторних підстанцій, яка вже постраждала внаслідок масованого обстрілу 22 березня.

Внаслідок ракетного обстрілу Росією вранці 11 квітня на Харківщині було пошкоджено ТЕЦ, яка забезпечує Харків теплопостачанням, а також повністю зруйновано трансформаторну підстанцію. Близько 5 ранку 11 квітня російські військові завдали щонайменше 10 ударів, попередньо ракетами С-300, по критичній інфраструктурі Харкова та області.

Читайте також

  • Фахівці «Харківських теплових мереж» розробили та виготовили металевий бліндаж для українських військових з товстої сталі вагою 15 тонн, який може роками витримувати тиск у 20 атмосфер.