За даними правоохоронців, чоловік публічно підтримував в інтернеті анексію Криму та окупацію Донбасу  

Правоохоронці передали до суду справу харків’янина, який писав антиукраїнські вірші та поширював дописи у соціальних мережах, у яких підтримував дії РФ. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

«У забороненій в Україні соціальній мережі “Одноклассники” чоловік поширював дописи, у яких прославляв “освободителей” і схвально відгукувався про загарбницькі дії рф на територіях Криму, Донецької та Луганської областей. В одному з репостів містилось наступне формулювання: “Пусть знают все, что русский вечен! И русский дух неистребим”», – ідеться в повідомленні.

У прокуратурі розповідають, що проведена семантико-текстуальна експертиза мовлення підтвердила протиправний характер висловлювань харківʼянина.  Під час обшуків в помешканні підозрюваного правоохоронці знайшли «збірку» антиукраїнських віршів, записаних від руки, та «конспекти» з характеристиками різних видів ракет. 

Чоловікові загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте також

  • Генерал-майору Івану Попову, командувачу 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу РФ, який готував та проводив бойову операцію щодо захоплення частини Харківщини на початку повномасштабного вторгнення повідомили про підозру.
  • Харківська обласна прокуратура передала до суду справу жителя Вовчанська, якого підозрюють у передачі РФ інформації про переміщення, рух та розташування Сил оборони.