На деокупованих територіях Харківщини 70% мешканців мають світло, а 67% – газ, у місті підготували план дій під час холодів на випадок аварійних ситуацій та триває комбіноване відключення світла.

У Харкові тривають комбіновані відключення світла

Про це повідомив під час ефіру національного марафону «Єдині новини» начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Через пошкодження енергетичної інфраструктури обстрілами рф в області тривають обмеження електроживлення. 

Наразі у Харкові є 12 черг з 7 ранку до 23 вечора. Відключення світла може відбуватися на 3-4 години, однак енергетики можуть корегувати їх в режимі онлайн залежно від ситуації.

Підготували план дій під час холодів на випадок аварійних ситуацій

У Харкові підготували план дій під час холодів на випадок аварійних ситуацій, які можуть виникнути через цілеспрямовані удари росіян по енергетичній інфраструктурі. 

Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.

У кожному районі готують пункти обігріву, які працюватимуть цілодобово. Їх адреси будуть розвішені на вулицях. За потреби там організують видачу гарячої їжі, води та медикаментів. 

Там можна буде перечекати поки енергетики та комунальники працюватимуть над відновленням електропостачання.

Також мер зазначив, що при відключенні світла магазини, аптеки та заправки працюватимуть на генераторах, а електротранспортні перевезення замінять на автобусні. 

Пункт обігріву у Києві / КМДА

У селищі Ківшарівка Куп’янського району відновили газопостачання

Більш ніж 16 тисячам мешканців селища відновили газопостачання. Це становить майже 66% населення, – повідомив Олег Синєгубов.

Відновлення критичної інфраструктури на деокупованих територіях триває. На сьогодні газопостачання підключено вже для 67% споживачів, а електропостачання – для більш як 70% споживачів.

Окрім цього, очільник ХОВА підкреслив, що на звільнених територіях ведуться роботи з влаштування переправ та мостів, аби швидше доставляти гуманітарну допомогу на місця. 

Відновлення газопостачання / vl.dsoua.com

Кіт Мартін, якого врятували з-під обстрілів на Північній Салтівці знайшли нову домівку у США. Тепер тварина мешкатиме у Нью-Йорку. Повідомило комунальне підприємство «Центр поводження з тваринами».

Кіт Мартін / facebook.com/animals.kharkov