Програма має на меті допомогти ветеранам, які отримали поранення на війні, повернутися до активного життя.

На Харківщині реалізують нову програму «Реабілітація кіборгів», яка розрахована на безкоштовну фізичну та психологічну реабілітацію поранених військових з ампутаціями. Вона започаткована благодійним фондом «Громадянин» разом з медично-спортивним реабілітаційним центром «Фортіс health». Про це розповіли у пресслужбі Харківської обласної військової адміністрації.

За словами благодійників, її метою є забезпечення довгострокової реабілітації, що допоможе пораненим ветеранам пристосуватися та повернутися до активного життя.

«Ми працюємо заради повернення наших Героїв до життя без обмежень через реабілітацію та заняття спортом в сучасному центрі, з досвідченими фахівцями, в комфортному середовищі.  Пораненим ветеранам-спортсменам тут дадуть можливість підготуватися до спортивних змагань», – повідомили в благодійному фонді.

Окрім напрямку реабілітації поранених військових з ампутаціями у центрі надають психологічну підтримку ветеранам та їх родинам. Детальну інформацію можна отримати на сторінці facebook та за телефоном: +38098-42-67-070.

Нагадаємо, Veteran Hub запустив Resex — платформу для українських захисників, що отримали поранення. Вона допомагатиме воїнам та ветеранам налагодити стосунки з тілом та перетворити травми на новий сексуальний досвід.

Також Кабінет Міністрів дозволив військовим, людям із пораненнями та інвалідністю отримувати ваучери для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.

Читати також:

  • Ветерани війни можуть зареєструватися у програмі з працевлаштування. В рамках Soft Skills Training Program, ветерани отримають підтримку HR-спеціалістів і психологів під час пошуку роботи та здобудуть нові знання про ринок праці, розвинуть свої м’які навички.
  • На розвиток власної справи українські ветерани можуть отримати гранти до півтора мільйона гривень. Перевагу надаватимуть бізнесам, що спрямований на підтримку продовольчої безпеки: від створення софту для агродронів до відкриття пекарні.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.