Від Українського ветеранського фонду та БФ «МХП — громаді» українські ветерани можуть отримати гранти до півтора мільйона гривень на власну справу.

За цією програмою ветерани, ветеранки та родичі загиблих захисників та захисниць можуть отримати від 500 тисяч до півтора мільйона гривень на відкриття і розвиток власної справи. Ініціатива також підтримає на законодавчому рівні. Загальний бюджет конкурсу становить 15 мільйонів гривень.

Перевагу надаватимуть бізнесам, що спрямований на підтримку продовольчої безпеки: від створення софту для агродронів до відкриття пекарні.

«Україна позиціонується як країна, орієнтована на харчову галузь світового значення, тому тут найшвидше впроваджуються нові технології, відбувається перехід від екстенсивного сільського господарства до інтенсивного. Де, наприклад, дрони стають невіддільною частиною галузі. Ми орієнтовані на впровадження нових технологій, де не треба багато ручної праці. На щастя, саме ветеранський бізнес найшвидше впроваджує інновації та технології, адже на полі бою вони вже мали справу з новітньою технікою, тож не бояться з нею працювати в цивільному житті», — каже Руслана Величко-Трифонюк, перша заступниця виконавчої директорки Українського ветеранського фонду.

Приймання заявок розпочнеться з 24 березня.

  • Більше чверті ветеранів (28%) наразі безробітні, а 63,6% — хочуть мати власний бізнес.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.