Veteran Hub запускає Resex — платформу для українських захисників, що отримали поранення. Вона допомагатиме воїнам та ветеранам налагодити стосунки з тілом та перетворити травми на новий сексуальний досвід.

На платформі знаходяться посібники для чоловіків і жінок. Їх створила команда Veteran Hub, орієнтуючись на власні дослідження про сексуальність після травм, отриманих на війні.

«Ми впевнені, що секс — це задоволення для всіх, без жодних меж, кордонів, упереджень. Секс людини з пораненням або ампутацією може бути таким же чуттєвим, пристрасним, насиченим, різноманітним, як і будь-який інший

Який би тип поранення не був, кожен може пізнавати, відчувати й насолоджуватися сексом. Ти, головне, Любись. Цю думку ми заклали в ролики кампанії, головними героями яких стали воїни з пораненнями.», — пишуть у Veteran Hub.

На платформі Resex кожен захисник чи захисниця України зможуть безпечно отримати інформацію, що допоможе їм відчути власну сексуальність, аби дізнатися, як отримати задоволення по-новому.

Проєкт реалізується за підтримки Фонду Східна Європа та Швейцарії.

Читати також:

  • В Україні запрацював правовий навігатор для військових, які отримали поранення. Це онлайн-платформа, на якій команда зібрала відповіді на найпоширеніші запитання щодо існуючої системи, щоби поранений військовий знав про свої права та можливості та не загубився в документах.
  • Ветерани війни можуть зареєструватися у програмі з працевлаштування. В рамках Soft Skills Training Program, ветерани отримають підтримку HR-спеціалістів і психологів під час пошуку роботи та здобудуть нові знання про ринок праці, розвинуть свої м’які навички.
  • На розвиток власної справи українські ветерани можуть отримати гранти до півтора мільйона гривень. Перевагу надаватимуть бізнесам, що спрямований на підтримку продовольчої безпеки: від створення софту для агродронів до відкриття пекарні.
  • Військові, поранені та люди з інвалідністю зможуть отримати ваучери на перекваліфікацію та навчання. Ваучер — це документ, який надає особі право на навчання або зміну кваліфікації. Центр зайнятості видає їх тим, хто в них не зареєстрований як безробітний.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.