Під час коронування дерева обрізали настільки, що надалі вони не зможуть рости.

Державна екологічна інспекція в Харківській області у вересні отримала звернення громадян щодо пошкодження дерев на території Сахновщинської центральної лікарні. Під час перевірки інспектор виявив пошкодження дерев до ступеня припинення росту, допущений посадовою особою міської лікарні. 

«Винну особу встановлено та притягнуто до адміністративної відповідальності. Посадовим особам слід пам’ятати, що вони несуть відповідальність за виконання норм, які регулюють охорону природи, зокрема, поводження з зеленими насадженнями у своєму робочому секторі», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, Харківський екоактивіст Артем Приходько закликає містян зупинити «омолоджувальне» обрізання дерев у Харкові. Артем уже чотири рази пробував зареєструвати петицію проти кронування на сайті міської ради, але невдало. Тому він вирішив опублікувати публічне звернення до мера Ігоря Терехова.

Читати також: 

  • Департамент житлово-комунального господарства Харківської міської ради планує укласти угоду на послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень вартістю 48,3 млн грн.
  • Ґвара долучається до фотоконкурсу від Харківзеленбуду #мійквітучийхарків.
  • У центрі Харкова вирубують дерева – біля ХНАТОБу та на вулиці Сумській у Харкові поступово зникають молоді насадження.