Ізюмська окружна прокуратура Харківської області повідомила про підозру 39-річній жінці в колабораціонізмі, повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Правоохоронці повідомляють, що під час окупації Балаклії, в червні минулого року, вона зайняла посаду «начальниці юридичного відділу» в окупаційній адміністрації.

«Колаборантка опрацьовувала та реєструвала вхідну кореспонденцію, що надходила на адресу керівництва «нової влади», приймала заяви від мешканців Балаклії з приводу вирішення їхніх соціально-побутових питань, які надалі передавала до керівництва окупаційної адміністрації», — йдеться в повідомленні.

Читайте також

У Харкові 26–27 вересня проведуть антитерористичні заходи. Головною метою є підвищення безпеки мирного населення Харкова, посилення захищеності об’єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання можливих диверсійних груп.

Кіберфахівці Служби безпеки затримали людей за підозрою у створенні агентурної мережі головного управління Генштабу ЗС РФ, яка діяла в Харківській області та коригувала російські удари по місту.