У звільненому селі Піски-Радьківські в Ізюмському районі знайшли катівню, де знущалися з місцевих жителів, учасників АТО та українських військових. 

Про це повідомив начальник слідчого управління головного управління Нацполіції Харківської області Сергій Болвінов.

«Після деокупації області до поліції надходять заяви про колаборантів, злочини армії рф, а також свідчення місцевих жителів. Після звільнення села Піски-Радьківські до поліції звернулись місцеві мешканці, що в підвалі одного з домів утримували полонених – місцевих мешканців, АТОвців та полонених з ЗСУ», – повідомляє Болвінов.

Він також додав, що поліції точно відомо про катування: закопування та викопування в землю заживо, застосування протигаза з тліючою ганчіркою. Крім того, співробітники знайшли у катівні фалоімітатор, коробку з вирваними зубними протезами, дроти з мотузками та лист з опитуванням одного з чоловіків, які були тут. 

Наразі поліції відомі імена тих, хто над ким знущалися росіяни та зараз працюють встановленням усіх фактів, які відбувались в катівні.

Нагадаємо, що опівночі 4 жовтня у Харкові зафіксовано два ракетні удари: одна ракета влучила у промислове підприємство Холодногірського району міста, інша – в об’єкт залізниці у Новобаварському районі.